Nowa strona internetowa studiów podyplomowych z “Chemii konserwatorskiej”!

Uruchomiliśmy nową stronę internetową dedykowaną studiom podyplomowym z dziedziny “Chemii konserwatorskiej“. Nasza inicjatywa ma na celu przybliżenie kompleksowego programu studiów oraz rozpoczęcie rekrutacji od 1 czerwca 2023 roku.

Program studiów podyplomowych z “Chemii konserwatorskiej” został opracowany przez naszych doświadczonych ekspertów, którzy połączyli wiedzę z chemii, nauk o materiałach i konserwacji. Celem programu jest przygotowanie przyszłych profesjonalistów do pracy w dziedzinie konserwacji dzieł sztuki i zabytków. Skupiamy się na pogłębianiu wiedzy na temat materiałów używanych w sztuce, analizie ich struktury i właściwości, oraz opanowaniu technik konserwatorskich.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://chemiakonserwatorska.edu.pl/. Tam znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące programu studiów, planu zajęć, kadry dydaktycznej oraz wymagań rekrutacyjnych.

Rekrutacja na nasz program studiów podyplomowych z “Chemii konserwatorskiej” rozpoczyna się 1 czerwca 2023 roku.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do złożenia aplikacji i dołączenia do naszego prestiżowego programu. Jest to unikalna okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności, które pozwolą rozwijać karierę w dziedzinie konserwacji dzieł sztuki i zabytków.

Nasza strona internetowa stanowi nie tylko źródło informacji na temat programu studiów, ale również miejsce, gdzie można znaleźć najnowsze aktualności, ważne terminy i kontakt z naszym zespołem. Zapraszamy do odwiedzenia strony i zgłębienia szczegółów naszego programu studiów z “Chemii konserwatorskiej”.